fbpx

Investice do zlata a stříbra, nemovitostí nebo infrastruktury 

Investice do nemovitostí

Investujte do nemovitostí s krátkodobým i dlouhodobým výnosem. Smartko vás propojí s ověřeným specialistou na trhu s investičními byty. Využijte bohatých zkušeností s investicí do nemovitostí v ČR, USA a dalších zemích.

Nevíte, jak začít investovat do nemovitostí? Vše vám podrobně a jednoduše vysvětlíme a investice do realit už pro vás nebude velká neznámá. Trh nemovitostí pro vás budeme sledovat denně a děláme maximum pro co nejvyšší zhodnocení vašeho vkladu.

Nikde jinde nezískáte s investicí také komplexní investiční poradenství včetně možného zastoupení. 

Investujte již od 50 000 Kč.

Více na www.dbtrade.cz

Investice Smartko 1
Investice Smartko 2

Investice do infrastruktury v Asii

Využijte netradiční novinky v oblasti investic a zhodnocujte svoje finance investicí do infrastruktury států či územních celků a získejte hodnotný výnos.

Možnost investice do asijské infrastruktury se objevila teprve nedávno a již získala velký ohlas, jelikož tyto objekty nejsou náchylné výkyvům na obchodních burzách. Vyberte si sami, zda investujete do infrastruktury dopravní či energetické a využijte ohromného hospodářského růstu v Asii.

 

Investice do zlata a stříbra jako zaručené zhodnocení vašich peněz

Investování do zlata, stříbra či dalších cenných kovů a materiálů je nejvhodnější variantou z pohledu dlouhodobého zhodnocování. Jde například o ideální možnost investice do penze či na děti, jelikož investiční zlato na ceně dlouhodobě stoupá.

Výhodou kovů je, že jejich cena si udržuje hodnotu bez ohledu na růst či pád akcií, inflaci nebo v napjatých ekonomických dobách. 

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a vysvětlíme jak vše funguje a poradíme vám, jak na to. Zprostředkujeme vám výhodné možnosti investic do investičního zlata a zajistíme i samotnou transakci.

 

Investice Smartko 1

Proč Smartko?

Zkušenosti 15 let

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč