Najdeme profesionální řešení

pro vaše právní záležitosti.

0 +
vyřešených pohledávek
0 + klientů
spokojených v oblasti realitního zprostředkování
0 + sporů
úspěšně vyřešených v oblasti vypořádání spoluvlastnictví
0 +
anglicky mluvících zákazníků

Našim klientům poskytujeme konzultační a poradenskou činnost a pomáháme jim při správě právních záležitostí. Nabízíme odborné řešení a vždy volíme individuální přístup. Na kvalitu našich služeb se můžete plně spolehnout a to například v těchto odvětvích…

Naše služby - Legal Services Smartko 2

Správa pohledávek

Při správě dlužných nároků se soustředíme na výběr nejvhodnějšího postupu, ke každému případu přistupujeme individuálně a aplikujeme odpovídající způsob aktivně a efektivně. Jsme odborníky ve všech fázích vymáhání pohledávek a to jak v mimosoudní, soudní nebo exekuční. Spolupracujeme s prověřenými partnery z řad advokátů, exekutorů, notářů či daňových poradců, kteří vám zaručí služby na nejvyšší úrovni. 

Naše služby - Legal Services Smartko 3
Naše služby - Legal Services Smartko 4

Oceňování věcí movitých i nemovitých

Naši realitní experti jsou často v terénu a řeší denně nemovitosti pro výkup. Proto máme v týmu vlastního odhadce a specialistu na oceňování s více než dvacetiletou zkušeností. Zajistíme pro vás veškeré šetření a dokumentaci s oceněním či odhadem spojené. Nestane se tak, že byste nakupovali zajíce v pytli nebo naopak prodávali pod cenou.

Služby v oblasti realit a nemovitostí

Nabízíme také kompletní poradenství v oblasti realit a nemovitostí. Náš zkušený tým vám pomůže s nákupem i prodejem nemovitosti, poradí ohledně správy vašeho majetku či problematiky související s dlužným nájemným. Spolupracující advokátní kanceláře, které se specializují na reality a právo nemovitostí vám poskytnou kompletní právní servis a postarají se o sestavení kupní, zástavní, nájemní smlouvy, smlouvy o zřízení věcného břemena či dohodu o jeho zrušení. V případě potřeby je samozřejmostí i zajištění služby advokátní úschovy.

Naše služby - Legal Services Smartko 5
Naše služby - Legal Services Smartko 6

Hypoteční specialista

Znát celý trh hypoték a nabídku mnoha bank je prakticky nemožné. Poradce placený z provizí vám zase nemusí vždy nabídnout to nejvýhodnější. Proto máme ve Smartko týmu vlastního hypotečního specialitu. Expertku s patnácti letou praxí ve světě hypoték a úvěrů.

Pokud potřebujete úvěr pro sebe nebo blízké, obraťte se na nás a naše specialistka s vámi vše projde a poradí, zda na úvěr dosáhnete, co vše je k němu potřeba a rovnou s vámi hypotéku zajistí.

Poradenství pro podnikatele

Naši partneři se specializují na poradenství pro podnikatele. Poskytnou vám konzultace týkající se nejen vašeho podnikání, ale poradí i ohledně pronájmu či koupi nemovitosti nebo GDPR. Pomůžeme vám připravit koncepty smluv uzavíraných v obchodních vztazích (kupní smlouva, smlouva o dílo, smlouva o úvěru, nájemní smlouva či zprostředkovatelské kontrakty), a to buď formou revize vašich stávajících smluv a interních dokumentů, nebo v podobě konzultace při přípravě zcela nových konceptů a návrhů.

Naše služby - Legal Services Smartko 7

Máte dotaz?

Předejte nám své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

Naše služby - Legal Services Smartko 8

Newsletter

Přihlášením se k odběru souhlasíte se zpracovaním osobních údajů pro marketingové účely.