fbpx

Víte, co mají společného úspěšní obchodníci?

 

Nemusí se snažit o prodej svých služeb – zájemci je oslovují sami. Kvalitního klienta totiž získáte přes vynikající reference a doporučení vašich stávajících zákazníků

Na začátku jsme přemýšleli, co vše musí podnikatel dělat, aby se stal úspěšný v tom, čemu rozumí nejlépe. V podnikání mu nesmí stát překážky spojené s běžným provozem. Ať je to pojištění provozovny, propagace, nebo zajištění nejvýhodnější ceny za energie.

My ve Smartku jsme se rozhodli všechny služby spojené s podnikáním optimalizovat a najít co nejlepší cestu k celkové úspoře nákladů a především drahocenného času.

 

O nás Smartko 1

Naším obchodním cílem je jediné – umožnit vám šetřit zbytečné výdaje.

O nás Smartko 2

Smartko vzniklo spojením obchodníků z různých oborů, kteří sdílejí tuto myšlenku. Spojili jsme síly a zkušenosti, abychom dokázali nabídnout širokou sadu výhodných nabídek pro rozvoj firem, pptimalizaci jejich vstupních nákladů a rozšíření stávající nabídky poskytovaných služeb.  Výsledkem naší spolupráce bude úspora Vašich nákladů, zkvalitnění služeb a efektivní využití času.

Díky poskytování služeb pod jednou střechou vám dokážeme zajistit komplexní řešení ve formě produktů a služeb, které vám šetří čas, peníze a zhodnocují zisk. Budete v kontaktu s jedním konzultantem, který vše koordinuje a v rámci balíčku služeb vám nabídne bonusové produkty ušité na míru přímo vašemu podnikání.

Naše portfolio stále budujeme a inovace čerpáme od našich klientů tak, aby naše nabídka služeb pokryla potřeby každého podnikatele napříč obory a pomáhala vylepšit a usnadnit podnikání.

 

Ozvěte se nám pro nezávaznou konzultaci a zjistěte, kolik na čem můžete ušetřit.

Proč Smartko?

Zkušenosti 15 let

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč