Navrhneme inovativní řešení

pro zjednodušení vašeho podnikání.

0 +
instalovaných FVE a TČ
0 + telefonátů
za den zvládne naše čtyřčlenné call centrum
0 + leadů
z FB kampaní měsíčně
0 + min.
ušetřeného času při každé platbě

Technologický vývoj ovlivňuje všechny oblasti moderního podnikání. Zjednodušením a zefektivněním vašich služeb vám pomůžeme zajistit konkurenční výhodu a podnikatelský růst, který je v současné době nepostradatelný. Zprostředkujeme vám to pravé řešení na míru vašim cílům a potřebám. Z množství inovací, které se na trhu vyskytují, jsme pro vás aktuálně vybrali následující… 

Naše služby - Innovation Solution Smartko 2

Call centrum

Potřebujete navolat schůzky pro své obchodníky nebo se dozvědět náladu na trhu? Většina firem na „navolávání“ nemá kapacity a prostě ho nedělá. Naše vlastní malé call centrum v Ústí nad Labem pro vás může tuto činnost zajistit.

Připravíme společně kampaň na míru, naplníme diáře vašim obchodníků nebo informujeme vaše budoucí klienty o nové službě. Stačí se nám ozvat. Díky desítkám let zkušeností v obchodě a telemarketingu se o volání rádi postaráme.

Naše služby - Innovation Solution Smartko 3
Naše služby - Innovation Solution Smartko 4

Platební QR kódy

Zajistíme vám aplikaci díky které vyřešíte všechny své platby bezkontaktně, rychle a hlavně bezpečně přímo od stolu, bez čekání na obsluhu. Žádné fronty na baru, žádné účtenky tištěné na nerecyklovatelném termopapíře. Každý host si snadno zaplatí vlastní útratu a všechny věrnostní výhody jsou uložené přímo v aplikaci. K používání aplikace nepotřebujete platební terminál, vystačíte si s mobilním telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android.

Solární panely a fotovoltaika

Zajistíme komplexní řešení na klíč, včetně realizace, vyřízení dotace i připojení do distribuční sítě. Náklady na výrobu a instalaci fotovoltaických panelů dlouhodobě klesají a návratnost investice je tak zřejmá již do několika let od instalace. Tím se pojistíte proti růstu cen energií – my vám navíc garantujeme vyřízení dotace z programu NZÚ.

Naše služby - Innovation Solution Smartko 5
Naše služby - Innovation Solution Smartko 6

Aplikace pro zaměstnance

Propojíme vás s platformou, která vám rychle najde spolehlivé brigádníky, příp. zaměstnance. Jednoduše a s přehledem si vyberete ze seznamu prověřených potenciálních brigádníků, když nastane výpadek personálu, nebo je potřeba náhlá posila. Vše se děje prostřednictvím mobilní aplikace a kvalitu odvedené spolupráce zajišťuje oboustranné hodnocení.

Online marketing

Pro naše podnikání a budování značky Smartko využíváme snad všechny druhy marketingu. Máme ověřené partnery pro tvorbu webu, výkonnostní marketing i pro správu sociálních sítí. Pokud v této oblasti hledáte podporu, ozvěte se nám.

Naše služby - Innovation Solution Smartko 7

Máte dotaz?

Předejte nám své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

Naše služby - Innovation Solution Smartko 8

Newsletter

Přihlášením se k odběru souhlasíte se zpracovaním osobních údajů pro marketingové účely.