Ušetříme vám čas i náklady

tam, kde ostatní nemohou.

0 +
odběrných míst ve správě
0 + let
zkušeností na trhu energií
0 +
zobchodovaných MWh elektřiny/plynu
10000
stojí naše služby

Jsme strategický partner, který vám pomůže efektivně šetřit čas i náklady spojené nejen s podnikáním, ale i s běžným životem. Převezmeme za vás starosti spojené s každodenním provozem, abyste se mohli soustředit na to, čemu rozumíte nejlépe. Naším cílem je přicházet s návrhy, které váš byznys posunou dopředu. Zjednodušit a zlevnit vaše podnikání dokážeme hned v několika oblastech…

Naše služby - Saving Finance Smartko 2

Hypoteční specialista

Znát celý trh hypoték a nabídku mnoha bank je prakticky nemožné. Poradce placený z provizí vám zase nemusí vždy nabídnout to nejvýhodnější. Proto máme ve Smartko týmu vlastního hypotečního specialitu. Expertku s patnácti letou praxí ve světě hypoték a úvěrů.

Pokud potřebujete úvěr pro sebe nebo blízké, obraťte se na nás a naše specialistka s vámi vše projde a poradí, zda na úvěr dosáhnete, co vše je k němu potřeba a rovnou s vámi hypotéku zajistí.

Naše služby - Saving Finance Smartko 3
Naše služby - Saving Finance Smartko 4

Úspora energií

Sledujeme aktuální vývoj na trhu i ceny elektřiny na burzách. Díky spolupráci s 15ti ověřenými dodavateli energií vám vytvoříme několik zajímavých nabídek, ze kterých vybereme tu nejvýhodnější.

Zhodnotíme vaši stávající situaci u současného dodavatele a s ohledem na vaše priority nabídneme adekvátní řešení. Následně zprostředkujeme konzultanta, který je kompetentní poradit a zodpovědět jakýkoliv dotaz ohledně stávajícího i potenciálního dodavatele. Pohlídáme za vás konec platnosti sjednaných smluv a zavčasu vás oslovíme s novou nabídkou. Pokud najdeme lepší nabídku od jiného dodavatele, doporučíme jeho změnu a veškerou administrativu vyřídíme za vás.

Solární panely a fotovoltaika

Zajistíme komplexní řešení na klíč, včetně realizace, vyřízení dotace i připojení do distribuční sítě. Náklady na výrobu a instalaci fotovoltaických panelů dlouhodobě klesají a návratnost investice je tak zřejmá již do několika let od instalace. Tím se pojistíte proti růstu cen energií – my vám navíc garantujeme vyřízení dotace z programu NZÚ.

Naše služby - Saving Finance Smartko 5
Naše služby - Saving Finance Smartko 6

Platební terminály

Platba kartou je samozřejmou součástí moderního podnikání. Díky našim nabídkám zajistíte svým zákazníkům bezpečnou platbu a bezstarostné nakupování bez omezení.

Díky spolupráci s partnery v bankovnictví a znalosti neveřejných nabídek vám sjednáme nejvýhodnější platební terminál pro všechny typy platebních a stravenkových karet, který lze napojit na běžné pokladní systémy na prodejně i na cestách. Samotná instalace a aktivace terminálu je zdarma. Nemusíte řešit ani následné poplatky za převod peněz do banky. Platby jsou denně a bezplatně převáděny na váš bankovní účet. V případě zájmu zařídíme v rámci terminálu i službu EET.

Mobilní tarify

Díky přístupu k neveřejným ceníkům máme k dispozici široký výběr výhodných tarifů, ze kterých vám vytvoříme ideální kombinaci cen a podmínek pro firmy i soukromé osoby. S námi tak můžete dosáhnout na množstevní slevy, ke kterým byste se za jiných okolností nedostali. Vyřídíme za vás veškerou administrativu, včetně převodu telefonního čísla k novému operátorovi.

Naše služby - Saving Finance Smartko 7

Máte dotaz?

Předejte nám své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

Naše služby - Saving Finance Smartko 8

Newsletter

Přihlášením se k odběru souhlasíte se zpracovaním osobních údajů pro marketingové účely.