fbpx

Ušetřete s nejvýhodnější nabídkou dodávky energií na trhu

Energie Smartko 1
Energie Smartko 2

Výhodný odběr energie
pro podnikatele i domácnosti

Poradíme vám, jak správně nastavit tarify pro vaši domácnost i pro podnikatelská odběrná místa. Zvolíme toho nejvýhodnějšího dodavatele pro váš konkrétní příklad a tu správnou distribuční sazbu.

Pracujeme s 15 ověřenými dodavateli energií (plynu a elektřiny) a dokážeme tlačit na co nejnižší cenu pro našeho zákazníka. Vždy vám doporučíme jen ověřeného a stabilního dodavatele. Dodavatele i produkt si zvolíte na základě vlastních preferencí.

Po zřízení všech náležitostí s vámi nadále komunikujeme. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a jsme vaším poradcem v oblasti energetiky pro veškeré požadavky spojené s hlídáním kvality i ceny dodané energie.

Energie Smartko 3
Energie Smartko 4

Energetické audity
pro identifikaci příležitosti
k úspoře

Světové trendy v inovaci odběru energií a její využití ve větších i menších firmách či domácnostech se stále mění. Sledujeme konkrétní vývoj, a proto vám můžeme nabídnout možnosti jak ušetřit na odběru vhodným výběrem výhodného tarifu od spolehlivého dodavatele.

Zaměřujeme se dále na správné využití energie a hlídání zbytečných výdajů na neefektivní použití či únik energie při použití zastaralých technologií osvětlení v provozu.

 

Energetická bilance

Zhodnocení nastavení odběru, ceny a možnosti úspory

Zhodnocení nabídek

Porovnáme vhodné nabídky našich ověřených dodavatelů a zajistíme vám řešení na míru vaší firmě.

Perfektní péče o zákazníka

Budeme vám asistovat s integrací a implementací řešení.

Proč Smartko?

15 let zkušeností

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč

Nejmodernější systémy industriálního osvětlení

Kromě energeticko-ekonomicko-ekologického auditu vám zprostředkujeme i integraci komplexních systémů osvětlení vnitřních i venkovních prostor.

Zajišťujeme technologie od předních světových výrobců. Zaměřujeme se na udržitelnost, efektivitu a životnost našich světel. Zprostředkujeme vám asistenci kompetentního týmu se zkušenostmi ze stovek projektů pro přední české společnosti a instituce.

 

Energie Smartko 5
Energie Smartko 6

Solární panely a fotovoltaika

Výroba energie na vašich vlastních solárních panelech na střechu vám umožňuje pokrýt provoz domácnosti a elektrických spotřebičů. Přebytky energie můžete použít na ohřev ústředního vytápění a nebo do energetických baterií, abyste ji mohli využít v případě výpadku jiného zdroje nebo když slunce nesvítí.

Díky rychlému vývoji technologií jsou dnešní náklady
na výrobu a instalaci fotovoltaických panelů nižší než kdy dřív a návratnost investice je již do několika let od instalace.

 

Levnější cena elektřiny

S fotovoltaikou se pojistíte proti růstu cen energií

Zajištění dotací

Garantujeme vám vyřízení dotace
z programu NZÚ do výše až 155 000 Kč

Kompletní servis

Vše na klíč včetně realizace, vyřízení dotace i připojení do distribuční sítě

Mikroelektrárny na zemní plyn

Mikroelektrárna je zařízení s nejmodernějším spalovacím systémem o velikosti motoru auta. Generátor díky spalovači vyrábí s vysokou účinností (až 95%) ze zemního plynu elektrickou energii a teplo.

Můžete tedy zajistit výrobu elektřiny onsite a fungovat částečně nezávisle na externích dodavatelích nebo jejich cenách.

Zařízení nemusíte kupovat – díky jednoduchému modelu spolupráce Vám zajistíme kompletní zařízení i servis a vy platíte pouze za vyrobené teplo, které je levnější než z dodané elektřiny či plynu.

 

Energie Smartko 1

Vlastní zdroj energie

Kogenerační jednotky ve vaší kotelně vyrábí levnější teplo i elektřinu nezávisle na externí zdroje

Kompletní servis

Projekt, zařízení instalace i servis 24/7 zajištěn zdarma - platíte jen pronájem

Výrazná úspora

Díky levnější výrobě energie ušetříte průměrně 300 000 Kč ročně

Energie Smartko 8

Starosti nechte na nás

Nemusíte mít strach ze složitého papírování, instalace nebo údržby. V rámci kompletního servisu je totiž zajištěno opravdu všechno.

Při uzavření smlouvy budete rovnou znát výši úspory, kterou díky mikroelektrárně získáte. Zajistíme všechno papírování, ověříme proveditelnost, zpracujeme projekt, vyřídíme všechna potřebná povolení a nakonec zařízení přivezeme a zapojíme.

Mikroelektrárna je po celou dobu platnosti smlouvy pod dohledem 24/7 v péči zákaznického centra a technici jsou připraveni dorazit při jakémkoli problému.