fbpx

Úvěry a účetní poradenství

pro podnikatele

Pro podnikatele Smartko 1
Pro podnikatele Smartko 2

Úvěry pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele a živnostníky i bez daňového přiznání

Účetnictví a finanční poradenství

Nechte si poradit s účetnictvím nebo si zpracovat finanční dokumenty

Ready-made společnosti
nákup i prodej

Výkup a nákup s.r.o. společností
pro rychlý start vašeho podnikání

Podnikatelské úvěry
pro začínající podnikatele

Porovnali jsme všechny dostupné úvěry pro začínající podnikatele a vybrali to nejlepší pro váš čerstvý business. Získejte základní financování i bez daňového přiznání.

U společnosti Moneta Money Bank lze žádat o úvěr pro začínající podnikatele či živnostníky až do výše 2,5 milionu korun, vybrané profesní skupiny mohou žádat bez daňového přiznání za předchozí rok až o 1,5 milionu korun. 

Doba splatnosti úvěru se pohybuje od 24 do 96 měsíců, a to vždy v celých měsících. Úrokové sazby (pevná nebo pohyblivá sazba indexová s úrokovou odchylkou) pro EB jsou poskytovány od 5,9% p.a. RPSN se u podnikatelských úvěrů nestanovuje.

 

Více na webu Monety: www.moneta.cz/uvery-pro-podnikatele

Pro podnikatele Smartko 3
Pro podnikatele Smartko 3

Finanční a účetní poradenství pro firmy

Nelamte si hlavu s komplikovanými zákony pro správu účetnictví nechte na profesionálech. Zajistíme vám kompletní externí vedení účetnictví a daňové poradenství, zpracování a výpočet daně z nemovitosti nebo cokoli dalšího.

Nezáleží na velikosti vaší firmy či podnikání. Zabráníme zbytečným chybám a poradíme vám, kde můžete efektivně ušetřit náklady.

 

Ready-made společnosti
pro rychlý start vašeho podnikání

Vykupujeme ověřené založené s.r.o. a umožníme vám koupit je jako ready made společnosti pro možnost okamžitého startu vašeho podnikání. 

Prodej s.r.o. za vás kompletně zprostředkujeme – všechny přepisy a právní náležitosti jsou administrativně zpracované na naší straně – stačí nám se s vámi jednou setkat.

Chcete začít podnikat, ale nevíte, jak začít? Nebo do toho prostě nechcete jít sami? Kontaktujte nás a my vás provedeme celým složitým procesem zakládání živnosti či společnosti krok za krokem – zajistíme vám kompletní založení s.r.o. na klíč.

 

Pro podnikatele Smartko 3

Proč Smartko?

Zkušenosti 15 let

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč