fbpx

Zaměstnanecké benefity

pro malé i velké firmy

Zaměstnanecké benefity Smartko 1
Zaměstnanecké benefity Smartko 2

Palivové karty

Získejte výrazné slevy
při tankování paliva

MultiSport

Poskytneme vám nejvýhodnější nabídku pro kartu MultiSport

Životní pojištění

Nabídněte svým zaměstnancům životní pojištění či penzijní připojištění

Ušetřete s tankovací kartou

Nejen velké dopravní firmy poskytují možnost čerpat benzín či naftu za zvýhodněnou množstevní slevu. My tuto možnost nabízíme i fyzickým osobám. Zajistíme vám levnější cenu paliv se slevou od 1,20 Kč na litr benzinu.

Pokud podnikáte, jistě oceníte možnost si platbu pohonných hmot přidat jako náklad do svého měsíčního vyúčtování

Jednoduše zaplatíte 50 Kč na měsíc a pak už si užíváte levnější jízdu, získáte kreditní kartu, kterou platíte na čerpací stanici a jednou měsíčně dostanete celkové vyúčtování.

 

Zaměstnanecké benefity Smartko 3
Zaměstnanecké benefity Smartko 3

Nejvýhodnější karta MultiSport

Přidejte se ke stovkám zaměstnavatelů a poskytujte svým podřízeným oblíbený benefit pro volný čas a sport. Active Pass od Sodexo neboli MultiSport karta je permanentka pro vstup do více než 600 sportovních zařízení a dalších míst pro trávení volného času – muzea, galerie, teambuildingové aktivity a mnohem víc.

Tuto zaměstnaneckou výhodu díky nám nyní můžete poskytovat svým zaměstnancům levněji. Nabízíme slevu 20 – 25% již od malého počtu zaměstnanců. Získejte náskok před svými konkurenty a ušetřete. 

Životní pojištění
pro zaměstnance

Nabídněte svým zaměstnancům to nejcennější a poskytujte ve firmě oblíbený a hodnotný benefit, který si všichni zamilují. Zařídíme pro vás výhodné životní pojištění díky neveřejným nabídkám od našich ověřených partnerů. Množství zaměstnanců nehraje roli.

Ukažte svým podřízeným, že si jich doopravdy vážíte. Zajistěte jim klidnou mysl a zbavte je starostí s životním pojištěním hrazeným zaměstnavatelem nebo penzijním připojištěním.


Zaměstnanecké benefity Smartko 3
Zaměstnanecké benefity Smartko 3

Netradiční zaměstnanecké benefity

Nebojte se vyjít z řady a poskytněte svým zaměstnancům opravdu netradiční benefity ve formě výhod pro domácnosti i jedince. 

Díky široké síti našich ověřených dodavatelů vám umožníme poskytnout svým zaměstnancům výhodný odběr energie do domácností díky neveřejným cenovým nabídkám, kterými disponujeme. 

Více na smartko.cz/energie

Ve stejném režimu můžete podřízeným zařídit i výhodné mobilní tarify pro firmy ve formě benefitu pro zaměstnance i jejich rodinu. 

Zajímá vás víc? Podívejte se na smartko.cz/mobilni-tarify nebo se nám rovnou ozvěte pro nezávaznou poptávku.

 

Proč Smartko?

Zkušenosti 15 let

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč