fbpx

Reference od našich úžasných zákazníků

Reference Smartko 1
smartko-energie

Hledali jsme co nejúspornější řešení pro výtop průmyslové haly a zajištění energie. Vše jsme chtěli co nejvýhodněji, ale zároveň s ohledem na životní prostředí. Díky Smartku jsme nemuseli dělat kompromis a dle jejich rady nyní používáme mikroelektrárnu pro výrobu tepla a elektřiny od On-site a nemůžeme si ji vynachválit.

Kamil Soták
Jednatel
image (1)

S povinností zavést do prodejen EET jsme se rozhodli umožnit našim zákazníkům také platbu kartou nebo stravenkovými kartami. Naštěstí jsme díky Jaroslavovi získali výhodnou cenu na platební terminály s možností fuknce EET za velice nízké měsíční náklady. Jednání se Smartkem je velice příjemné a hlavně jsme s tím neměli žádnou práci - jednou jsme se setkali a vše vyřešil jeden člověk.

Petra Zlámalová
Vedoucí provozu
2

Nebavilo mě řešit účetnictví, vydávání faktur nebo vymáhání pohledávek - Jaroslav ze Smartka mě ale spojil s někým, kdo to udělá všechno za mě. Díky!

Jan Smutný
Podnikatel
1

Smartko nám pomohlo získat dotace na solární panely našeho rodinného domu. Solidní jednání, rychlé zařízení a ještě jsme dostali kontakt na ověřeného dodavatele.

Šárka Bittnerová
3

Férové jednání a hlavně mám vždycky pocit, že pro mě opravdu hledáte to nejvýhodnější. Doporučuji.

Filip Šlechta
CEO
team5.jpg

Od chvíle, kdy jsme si s kamarádem zařídili firmu, hledali jsme nějaký výhodný podnikatelský tarif - výhodný i pro menší počet osob a aby jsme si ho mohli dát do nákladů. Bohužel nám nikdo nechtěl nic nabídnout (jsme ve firmě dohromady 3) až mi známý doporučil Smartko. S tarifem jsme již přes rok spokojení a nechali jsme si rovnou poradit i s investicí.

Daniel Fliegel
Webový vývojář

Proč Smartko?

Zkušenosti 15 let

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč