fbpx

Kompletní realitní

služby pro podnikatele

i jednotlivce

Realitní služby Smartko 1
Realitní služby Smartko 2

Prodej a nákup nemovitostí

Prohlídka a nacenění realit, asistence při prohlídkách, kupní smlouvy
a realitní právo

Rychlý prodej nemovitostí za hotové

Zprostředkujeme rychlý výkup nemovitostí za připravenou hotovost

Zajištění financování a přepis energií

Porovnáme za vás nabídky hypoték
a nabídneme vám výhodnější energii
do vašeho nového bydlení

Kompletní služby realitní kanceláře

Zajistíme komplexní služby realitní kanceláře. Máme zkušenost s prodejem nemovitého majetku, a proto vám skrze naše ověřené partnery zajistíme profesionální focení nemovitostí nebo přípravu videoprohlídky nemovitostí, inzerci na největších prodejních serverech, vytvoření vlastního webu a mnohem více.

Připravíme pro vás i právní servis, přípravu kupní smlouvy včetně advokátní úschovy, předání nemovitosti, převedení energií a další – získáte tak kompletní realitní služby.

 

Realitní služby Smartko 3
Realitní služby Smartko 3

Realitní služby pro prodej nemovitostí a realit

Zajistíme Vám asistenci při prodeji vašeho domu, bytu či jiných nemovitostí. Po úvodní prohlídce, nacenění a profesionálním nafocení či natočení připravíme perfektní reklamu a propagaci pro případné zájemce.

Námi ověřený dodavatel se postará o kupce, zastoupí vás na prohlídce se zájemcem a zajistí hladký průběh od uzavření rezervační smlouvy přes sestavení finální kupní smlouvy až po přepis vlastníka na katastru nemovitostí.

Ujistíme se, že vše probíhá podle Vašich představ tak, abyste neztráceli žádný čas ani hodnotu vámi prodávaného majetku.

 

Asistence a poradenství
pro nákup nemovitostí

Díky našim osvědčeným partnerům vám zajistíme komplexní služby a asistenci při nákupu nových realit. Jak to vše probíhá? Po úvodní schůzce si stanovíte představy, požadavky a přání, podle kterých se sestaví poptávka. Od té chvíle budete mít přehled o příchozích nabídkách, které splňují vaše preference nebo budeme sami vyhledávat nemovitost na míru.

Nejste na to sami – náš partner s vámi absolvuje prohlídky vámi vybraných domů, bytů či jiných prostor a zajistí odbornou technickou kontrolu, abyste nenaletěli podvodníkům. 

Dále zajistíme kompletní právní dokumentaci, smlouvy a administrativu, zkontrolujeme celou transakci a pomůžeme vám s převodem energií, daňovými povinnostmi a dalším.

Realitní služby Smartko 3
Realitní služby Smartko 3

Rychlý prodej nemovitostí
za hotové

Jsme schopni v případě zájmu zprostředkovat výkup vaší nemovitosti (domu, bytu či jiných prostor) ve zrychleném režimu za připravenou finanční hotovost.

Pro tuto transakci se postaráme o hladký průběh, ošetříme kupní smlouvu, aby byla podle stanovených požadavků a předpisů, postaráme se i o další náležitosti jako je přepis energií nebo změna vlastníka na katastrálním úřadě

Máte zájem o naše služby nebo si nejste jisti, co by takový prodej obnášel? Ozvěte se nám pro nezávaznou poptávku.

 

Nejvýhodnější hypotéka
pro váš nový domov

Díky našim ověřeným partnerům vám můžeme nabídnout výhodné poskytnutí hypotéky na dům. Porovnáme pro vás neveřejné nabídky bank a dalších finančních institucí, abyste si sami mohli vybrat tu nejlepší variantu.

Výpočet splátky hypotéky i jednotlivé sazby pro vás vypočítáme na nezávazné schůzce, kde vám vše podrobně a jednoduše vysvětlíme, abyste porozuměli celému průběhu a postupu.

Pomůžeme vám s vyplněním žádosti, s administrativními náležitostmi a poskytneme poradenství pro celý průběh této půjčky.

Realitní služby Smartko 3
Realitní služby Smartko 3

Jednoduchý přepis energií
na novou adresu

Koupili jste novou nemovitost nebo jste se přestěhovali 
na novou adresa a řešíte
přepis stávajících energií?
Nebo byste rádi získali
výhodnější nabídku a ušetřili na dodávkách elektřiny či plynu?

Pomůžeme vám uspořit na energiích a doporučíme vám zodpovědného spolehlivého dodavatele – porovnáme neveřejné nabídky, ze kterých si sami vyberete to, co vám nejlépe vyhovuje.

Díky naší dlouholeté spolupráci s 15 dodavateli elektřiny a plynu dokážeme zatlačit na co nejnižší cenu pro domácnosti a po uzavření smlouvy jsme Vám nadále k dispozici pro poradenství či další asistenci.