fbpx

Právní služby, poradenství a vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek
aktivně a efektivně

Smartko vám nabízí komplexní právní služby v oblasti vymáhání pohledávek. Správa pohledávek musí probíhat aktivně. Nespoléháme na strach ze soudního sporu – vše řešíme, nejen mimosoudně, ale i soudně nebo exekučně. 

Zprostředkujeme vám zkušeného advokáta, který bude spravovat Vaše pohledávky aktivně a efektivně, bude včas upomínat dlužníky a podnikne nezbytné právní kroky, které preventivně zastaví možnost zhoršení celé situace. Spolupracujeme s externími subjekty z řad exekutorů, notářů či daňových poradců, jejichž dlouholeté zkušenosti jsou zárukou kvality poskytnutých služeb na nejvyšší úrovni.

Nedělejte si starosti s neplatiči a věnujte se svému podnikání.

Právo Smartko 1
Právo Smartko 2

Obchodní právo
pro podnikatele

Naši prověření partneři se specializují také na obchodní právo a zajistí pro vás poradenství a advokátní služby v právních otázkách vašeho podnikání, pronájmu či koupi nemovitostí.

Nechte si připravit návrh smluv obvykle uzavíraných v obchodních vztazích (kupní smlouvu, smlouvu o dílo, smlouvu o úvěru, nájemní smlouvu či zprostředkovatelské kontrakty), objednejte si jejich revize či nám jen sdělte vaše potřeby a my najdeme řešení.

Každé podnikání je unikátní. Kontaktuje nás, abychom si mohli upřesnit, zda jsou naše služby pro vás nebo vám poradíme řešení na míru.

 

Realitní právo a právo nemovitostí

Zajistíme vám kompletní právní služby v oblasti realitního práva. Zkušení advokáti se specializací v nemovitostech vám poskytnou své znalosti v souvislosti s problematikou týkající se vašeho majetku, pomohou vám při koupi domu, prodeji bytu, pozemků nebo průmyslových hal.

Snadno tak získáte pomoc a radu odborníka na převod vlastnického práva, problematiku nájmů a s ní související oblasti zejména dlužného nájemného. Rádi vám pomůžeme sestavit kupní smlouvu, zástavní smlouvu, smlouvu o zřízení věcného břemen či dohodu o jeho zrušení, nájemní smlouvy, vše dle Vašich přání a vám na míru.

Samozřejmostí je v případě potřeby zajištění i služby advokátní úschovy.

Právo Smartko 1

Proč Smartko?

15 let zkušeností

Vše na jednom místě

Ušetříte až 30.000 Kč