fbpx

Platební terminál
za bezkonkurenční ceny

Platební terminály Smartko 1
Platební terminály Smartko 2

Levnější cena

Platíte jen minimální poplatek za provoz terminálu

Neplaťte za vyřízení

Zřízení i zrušení terminálu
je zcela zdarma

Výběr je na vás

Vyberte si z nejlepších neveřejných nabídek na trhu s platebními terminály

Platební terminály (POS)

Zajistíme vám nejvýhodnější platební terminál pro bezkontaktní platby na prodejně i na cestách. Samotná instalace a aktivace je zcela zdarma, nemusíte řešit poplatky za převod do banky. Pronájem terminálu je zdarma nebo už od koruny měsíčně. Platby jsou převedené
na váš bankovní účet denně a zdarma.

Zní to až příliš dobře? Neutrácejte zbytečně své peníze a domluvte se s námi na nejvýhodnějším řešení vašemu podnikání přímo na míru.

Garantujeme maximální poplatek za příjem platby kartou 1,15 % z vašeho měsíčního objemu transakcí. V případě zájmu zařídíme v rámci terminálu i službu EET.

 

Platební terminály Smartko 3
Platební terminály Smartko 4

Jednoduchá platba
pro všechny

Platební terminál je možno napojit na všechny běžné dosavadní pokladní systémy a instalaci vám rádi bez poplatku zprostředkujeme.

Jednoduše si vyberete platební terminál PAX nebo Verifone a budou u vás moct platit všichni s kartou od VISA, VISA Electron, Mastercard nebo Maestro.

Terminál pronajímáme od 149 – 349 Kč za měsíc podle objemu zpracovaných plateb. Naše terminály navíc umí přijímat elektronické stravenky neboli stravenkové karty GastroCard (Sodexo), Ticket Restaurant (Edenred), Gusto Karta, Naše stravenka (Lidl) a další.

 

Proč Smartko?

Zkušenosti 15 let

Vše na jednom místě

Průměrně ušetříte až 30.000 Kč